epimedium rss epimedium facebook epimedium twitter

Azgın Teke Otunun Faydaları

azgın teke otu

Azgın Teke Otu olarak adlandırılan Epimedium yararları konusunda ciltlerce kitap yazılabilecek bir üründür. Vietnam başta olmak üzere dünyanın pek çok ülkesinde doğal ortamlarında yetişen bu bitki zaman içinde Avrupa ve Amerika kıtasına da yayılmıştır. Bu gün dünyanın pek çok ülkesinde Epimedium adıyla bilinen bu bitki yetiştiricilik faaliyetinin de bir konusudur.

Bu bitkiye Azgın Teke Otu isminin verilme nedeni hakkında bilinen iki söylenti bulunmaktadır. İlki doğada bu bitkiyi tüketen tekelerin cinsel faaliyetlerinin artması söylentisidir. Bundan dolayı bu ota Azgın Teke ismi verilmiştir. Diğer bir söylenti de belirli bir yaştan sonra cinsel partner ihtiyacı duyan erkeklere verilen isim olan Azgın Teke sıfatını taşıyanların bu ota ihtiyaç duymasıdır. Cinsel istek ve performansı düşen kadın ve erkekler Azgın Teke Otu sayesinde gençlikte sahip oldukları istekten çok daha fazlasına sahip olmaktadır.

Azgın Teke Otu’nun tüketim biçimleri iki türlü mümkün olmaktadır. İlki bitkinin macun haline getirilmiş biçimidir. Tatlı kaşığıyla günde iki veya üç defa kullanılması önerilen Epimedium macun bitkinin tadını sevenler için geçerlidir. İkinci tüketim biçimi de bitkinin tadını sevmeyenler için geçerlidir. Epimedium kapsül adını taşıyan bu tüketim biçiminde bitkinin özü kapsül haline getirilmekte, suyla birlikte yutulmasıyla faydalarından yararlanılmaktadır.

Bitkisel ürünler hakkında halk arasında eskiden beri olumlu bir imaj bulunmaktadır. Son yıllarda çeşitli suistimal tecrübeleri halkın bu tarz ürünlerden soğumasına yol açmıştır. Ancak dünyanın bu en güvenilir sağlığa kavuşma biçimi asla eskimeyecek bir yöntem olarak dünya sahnesinde yer almaya devam edecektir. Cinsel güçten, boyun fıtığına, kalp damar rahatsızlıklarından, saçkıran hastalığına kadar hemen her konuda geliştirilen bitkisel formüller çoğu insanı sağlığına kavuşturmuştur. Önümüzdeki yıllarda da özellikle cinsel güç ihtiyacı için bu tarz ürünlere talep olacaktır. Bu yüzden kısaca Azgın Teke Otu faydaları incelenmelidir.

Azgın Teke Otu erken boşalma sorununu çözen en güvenilir besin desteğidir.

Kadınlar ve erkeklerdeki cinsel isteksizlik sorunu bu besin desteği sayesinde ortadan kalkmaktadır.

Azgın Teke Otu sayesinde orgazm olamama sorunu başta kadınlar olmak üzere herkesin unutacağı bir sorun olacaktır.

Ereksiyon ve performans sorunu bu ot sayesinde çözülmektedir.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply